قالب وبلاگ


الماس های درخشان
وب لژیون همسفر مریم احمدی 

 به نام قدرت مطلق الله

 فعالیت‌های زیادی در مورد ترک اعتیاد از سالها پیش تا امروز انجام گرفته است که هیچکدام نتیجه درستی به دنبال نداشته اند .البته  آقای مهندس دژاکام در مورد روش‌های مختلف ترک از قدیم الایام صحبت کرده‌اند ولی قصد نقص یا تخریب آنها را نداشته اند بلکه قصد ایشان روشن کردن روشهای نافرجام بوده است. *اگر بینی نابینا به چاه است/ اگر خاموش بنشینی گناه است...
از قدیم گفتن( گز نکرده پاره نکنید ) یعنی اول تریاک را با ترازو وزن کنید و بعد مصرف کنید.

در کنگره ۶۰ اول طریقه درست مصرف کردن را به مصرف کننده یاد می دهند و بعد از آن مصرف نکردن را آموزش می‌دهند...

*حکایتی از یک حکیم اصفهانی بازگو شده است که روزی فردی در اصفهان ادعای درمان و ترک اعتیاد را داشته است و چون بیماری های دیگر را درمان کرده بود او را حکیم  می خواندند. روزی مصرف کننده قصد می کند برای درمان و ترک به نزد این حکیم برود که هم اعتیاد را ترک کند و هم روش را برای دوستانش بازگو کند وقتی نزد حکیم می رود به او می‌گویند مصرف تو چقدر است فرد می گوید روزی دو مثقال شیره حکیم قبول نمی کند که او را ترک بدهد و می گوید دو مثقال کم است،باید ۵ مثقال مصرف کنی, فرد هم می رود و مصرفش را بالا می برد و باز هم نزد حکیم می آید که حکیم او را در اتاق آخر باغ میبردو او را زندانی می‌کند و بعد از چند روز برایش آش آلبالو می برد فرد که حالش بسیار خراب بوده می ترسد آش را بخورد. بعد از گذشت چندین روز حکیم در را برایش باز می کند و حال آن مصرف کننده دیگر خیلی متفاوت و خوب شده بود.

*در قدیم از روش زندانی کردن، بی محلی کردن، به تخت بستن و ورزش کردن بسیاری از مردم اعتیاد خود را ترک می‌کردند ولی امروزه این روش ها کارایی ندارند و روشهای کهنی هستند. افراد زیادی پس از آن با روش های مختلف سعی در درمان اعتیاد داشتند ولی هیچ کدام از آنها نتیجه نداده است تئوری های زیادی توسط افراد بسیاری مطرح شد مثل تئوری جزیره ؛ که معتاد را دو تا سه سال به جزیره دور افتاده نزدیک بوشهر بدون آب و غذا و امکانات کافی می فرستادند و هنگامی که باز می گشتند،تمام بدن آنها پر از کرم شده بود، البته آنها از روی خیرخواهی این کار را انجام می دادند نه از روی عقده یا دشمنی گرچه این روش ها غلط بودند.

*هیچ مرجع علمی و درستی روی مبحث ترک و درمان اعتیاد به طور تخصصی کار نکرده بود، مثل متخصصانی که روی یک زمینه چشم پزشکی یا دندانپزشکی تخصص دارند و از جهت دیگر افرادی که لیسانس یا فوق لیسانس و یا دکترا داشته‌اند همه خود را صاحب نظر دانسته اند و روشی برای خود طراحی کرده‌اند، حتی عطارها و مداحان هم طرحی مطرح کردند مثل ابوالفضل درمانی، یوگا و مدیتیشن،غافل از این که راه گم و کاشانه ناپیدا بوده است.

در جهت دیگر افرادی می‌گفتند اعتیاد درمان ندارد و یک بیماری است که تا آخر عمر با انسان است افرادی هم یک سری قرص ها را برای رفع خماری استفاده می کردند مثل قرص فشار خون و قرص ضد اسهال (دیکلوفیناک) و گاهی پزشکان هم تایید می‌کردند که بعد از مدتی علاوه بر اینکه اثر مثبتی نداشت عوارض بدی از خود نشان می‌داد مثل قرص فشار خون که روی قدرت تشخیص انسان اثر می گذارد و آن را مختل می سازد و تخریب های زیادی دارد و این تئوری هم جمع شد، چون روی ادراک فرد اثر مخرب داشت .
این روش  هارا به قطعیت نشناختند زیرا بعد از ترک با این روش ها بقایای مواد در خون و بدن آن فرد بود و دوباره او را به سمت اعتیاد سوق می داد و چه بسا بدتر از قبل می شدند. حتی این نوع ترک ها گاهی باعث  عارضه های مغزی و دیوانه شدن فرد می شد.

تئوری URD ;عده‌ای گفتند که ما سریع و فوق سریع اعتیاد را درمان می کنیم از طریق بیهوش کردن و آمپول های (نا لکسون) و ... تزریق و بعد سم زدایی را شروع می کردند البته این تئوری در بسیاری ازبیمارستان ها و کلینیک ها اجرا می شد ولی بعد از مدتی مراکز بهداشت دستور جمع این روشها را دادند .خیلی از این تئوری ها باعث خودکشی و حتی سنگ کوب افراد می شد.
در جوامع پیشین در مورد اعتیاد سه اصل را ارائه دادند: 1_ اعتیاد بیماری مرموزی است 2_ اعتیاد بیماری لاعلاجی است 3_ بیماری پیش رونده است.
***شربت OT یا تریاک (اپیوم تینکچر) توسط مهندس دژاکام مورد آزمایش قرار داده شده و توانستند با متد DST  این بیماری را به درمان قطعی برسانند.***
عتیاد یک بیماری سه‌جانبه نظیر جسم ،روان و جهان بینی است و حداقل برای درمان آن  ۱۰ ماه وقت لازم است و امروزه با این روش اعتیاد قابل درمان است/ **هر نوع مواد مخدر مصرفی را درمان میکند**/که توسط داروی اپیوم تینکچرفرد به درمان می رسد/

برای مصرف این شربت دستورالعمل و پروتکل لازم را باید پیش ببریم یعنی هر موقع که خواستیم نمی‌شود آن را استفاده کرد ; زمان مشخصی دارد و این روش حدود ۶ هزار تا ۷ هزار نفر را به درمان قطعی از اعتیاد رسانده و این افراد رها شده توانسته اند درمسابقات ورزشی نظیر کشتی و راگبی و ... شرکت کنند و مقام کسب کنند. در جهان و حتی کشور ما معتادانی نداشتیم که بتوانند در ورزش مقام کسب کنند یا حتی ورزش انجام بدهند ولی با این متد این کار تحقق یافته است این متد یا روش DST کاری علمی مهندسی و آگاهانه  بوده است و از حساب و کتاب خاصی برخوردار است برای مثال اول به ما می گوید که ده سی سی  OT معادل یک گرم تریاک است .

***مهندسی اعتیاد از سه مقوله تشکیل می شود;  1_سازگاری بدن شخص با مواد جدید  سازگاری پیدا می کند و این سازگاری بین ۲۰ روز تا یک ماه انجام می شود.

2_اشباع : اگر در داخل لیوان آب شکر بریزیم تا یک اندازه معینی شکر در آب حل می شود حالا باید بدانیم شربت OT تا چه اندازه قابل مصرف است؟ بالا ترین میزان مصرف ۱۷ سی سی بوده ولی تعداد کمی از افراد از 17 سی‌سی استفاده کردند و خیلی از افراد با نیم سی سی یا  1سی سی اشتباع شدند.

3_تغذیه : اگر به غذا خوردن و خوب غذا خوردن توجه کنیم سه بار در شبانه روز غذا می خوریم و در ماه مبارک رمضان ۲ وعده میشود،میبینیم چقدر در این روزها فرد عصبی می‌شود و فشار خونش بالا و پایین می‌شود و زخم معده می‌گیرد حتی حیوانات هم روزی سه وعده غذا می‌خورند . حالا فکر کنید یک معتاد چطور می‌خواهد مواد را کنار بگذارد؟

***پس برای درمان مواد هم ۳ وعده  OT لازم است و وقتی ساعت ۶ صبح شربت را استفاده می کنید ۸ ساعت بعد دچار خماری می‌شوید و اثر مواد از بین می‌رود و فرد معتاد اگر بعد از  ۸ ساعت وعده ی دیگری نباشد باز هم به سمت مواد و خلاف می رود، برای همین اکثر ترک ها و درمانها  بدون جواب مانده و ریزش داشته اند. مثل یک تیر که از تفنگ شلیک می شود تا یک اندازه معینی بُرد دارد و بیشتر از آن نمی‌رود و در آخر خوب است بدانیم که در درمان اعتیاد باید به فرد مصرف کننده اعتماد و باور داشته باشیم مثل دکتری که مریضش را دوست دارد و شک یا تردید به او معنایی ندارد .ماهم در کنگره راه را به او نشان می دهیم ولی خودش باید مسیرش را برود . (یک معلم باید به شاگردش اعتماد کند)

درپایان تشکر میکنم از آقای مهندس دژاکام  وراهنمای عزیزم خانم مریم احمدی
نویسنده؛همسفر انسیه 
تایپ؛همسفر مهساطبقه بندی: دستور جلسه هفتگی،
برچسب ها: #متد، #روش DST،
[ یکشنبه 19 آبان 1398 ] [ 07:05 ق.ظ ] [ همسفر مهسا ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic