قالب وبلاگ


الماس های درخشان
وب لژیون همسفر مریم احمدی 
به نام خالق هستی بخش
امروز دوشنبه12/9/97لژیون "الماسهای درخشان "شعبه میر داماد با استادی خانم مریم وحضور  گرم اعضا با دستور جلسه "سوار وسوار کار " راس ساعت17 آغاز به کار نمود.
برای حل هر مشکلی باید کلید آن را پیدا کرد وکلید حلال مشکلات من شناخت است

به نام خدا

سوار وسوار کار

جسم ، سوار وروان ،سوار کار است. برای اینکه در حلقه زندگی به خوبی پیش برویم باید هم جسم سالم باشد وهم روان.

اگر در جسم مشکلی پیش بیاید ،روان هم به هم می ریزد وبالعکس.

پس قدم اول برای سلامت جسم وروان شناخت بهتر خودمان است. در مورد جسم ،ابتدا بدن خود را دوست داشته باشیم به هر شکلی که هستیم چاق،لاغر،سفید ،سبزه و...

دوم توجه داشته باشیم که سلول های جسم ما در حال ترمیم وساخت خود هستند وهر ساله عوض می شوند پس بیماری ها رامی توان به طور کامل درمان کرد.

بنا براین به مفید ومقوی بودن غذایی که می خوریم توجه کنیم،به موقع غذا بخوریم و از ورزش کردن غافل نشویم .ورزش باعث تولید اندروفین در بدن می شود وشادابی وسلامت جسم وروان را به ارمغان می آورد.

وقتی دردی داریم فورا مسکن مصرف نکنیم ابتدا علت درد راپیدا کنیم در موارد زیادی اگر عادت غذایی یا رفتاری وشیوه زندگی خود را اصلاح کنیم، درد از بین می رود.

سوار کار(روان)هم باید خوب باشد.بیماری روانی به جسم هم آسیب می زند. یکی از موارد مهم این است که دوربین ما روی دیگران است که کجا اشتباه کردند ومی خواهیم آنها را اصلاح کنیم ولی اشتباهات خود را توجیه می کنیم ویا نا دیده می گیریم  پس اول اشتباهات خود را درست کنیم .

اگر اشتباه کسی را می خواهیم بیان کنیم ابتدا آنقدر خوبی های او را بگوییم تا برایش عادی شود تا وقتی اشتباهش را گفتی بپذیرد همچنین دانای خود را بالا برده و آن اشتباه نباید در خودمان باشد یعنی باید الگوی بی نقص باشیم تا حرفمان اثر کند .

مورد دیگر وقتی می خواهیم کاری انجام دهیم برایمان مهم نباشد دیگران خوبی ما را می گویند یا بدی ما را بلکه درست بودن آن عمل برای ما مهم باشد .

 منشا بسیاری ازبیماریها ایمان ضعیف است یعنی وقتی مشکلی پیش می آید ،آنقدر غصه می خوریم وخودمان را ناراحت می کنیم  و مدام با خود میگوییم چرا این مشکل باید برای من پیش بیاید ویا گاهی مشکل را برای خود خیلی بزرگ می کنیم وحتی دلمان برای خودمان می سوزد و این فکر ها وهزاران فکر منفی  دیگر را در ذهن  خود بارها مرور می کنیم واین افکار منفی کار سیستم ایکس را مختل می کند ونه تنها مشکل حل نمی شود بلکه بیماریهای جسم وروان به سراغ ما می آید.

اما اگر ایمان واقعی داشته باشیم علاوه بر تفکر سازنده برای پیدا کردن راه حل وتلاش ،به خدا توکل می کنیم همه چیز را به او می سپاریم ومطمئن هستیم خدای مهربان ودانا همیشه بهترینها را برای ما می خواهد هر چند برای ما خوش آیند نباشد.

وقتی ایمان قوی داشته باشیم حتی دید ما نسبت به مشکلات عوض می شود . می فهمیم با سختی هایی که در این دنیا می کشیم فرصت پیدا می کنیم تا با اختیاری که داریم عیب های خود را برطرف بکنیم . این جهان مهد آموزش است و درد شکافنده فهم است و باعث می شود بهترین عمل را انجام دهیم و سلول ،سلول ذهن خود را مثبت بسازیم نسبت به همه مسائل، اطرافیان و کل هستی .

آنگاه همه چیز وهمه کس را دوست داریم می دانیم اگر کسی به ما بدی می کند به خاطر دانایی کم والقائات منفی است پس با محبت کردن کم کم حس او هم نسبت به ما خوب می شود . هر مشکل را پله ای برای ساخته شدن ،داناتر شدن وبزرگتر شدن میدانیم وبا وجود مشکلات از زندگی لذت می بریم وآرامش داریم. به امید اینکه به این ایمان ، دانایی وپذیرش برسیم .

 
[ شنبه 27 بهمن 1397 ] [ 01:55 ب.ظ ] [ همسفر زهره ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات